2014_02 - Miss stredných škôl Slovenskej republiky

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

2014_02

Médiá > Tlačové správy

Poznáme 12 finalistiek súťaže Miss stredných škôl SR 2014


Výber 12 finalistiek a dvoch náhradníčok šiesteho ročníka Miss stredných škôl Slovenskej republiky uzatvorili organizátori počas víkendu 15.-16.2.2014 na finálovom kastingu v Ružomberku. Kastingy sa uskutočnili v siedmich mestách na Slovensku od 5.2. do 15.2.2014 s historicky najvyššou účasťou prihlásených študentiek. „Castingy boli v najväčších mestách na Slovensku, kde sa nám z predchádzajúcich ročníkov osvedčila či už spolupráca s partnermi alebo množstvo prihlásených dievčat, čo nás ako organizátorov nesmierne teší. Finálový kasting sa konal v Ružomberskom kine Kultúra a 9 členná porota vybrala z 38 postupujúcich dievčat z regionálnych castingov, top dvanástku a dve náhradníčky,“ povedal riaditeľ súťaže.

V boji o korunku, tak máte možnosť podporiť tieto študentky:
01. Kristína Oršulová, Trenčín
02. Kristína Frajtová, Lučatín
03. Karina Beblová, Sučany
04. Veronika Draková, Sverepec
05. Ine Minarčíková, Prešov
06. Karin Klimentová, Slovenská Ľupča
07. Nikola Šuleková, Hriňová
08. Radomíra Nižňanská, Nitra
09. Barbora Bocková, Ružomberok
10. Dominika Dubeňová, Bratislava
11. Viktória Ondrášiková, Banská Bystrica
12. Michaela Šoltésová, Prešov
N1. Paula Mayerová, Poprad
N2. Veronika Matalíková, Spišské Podhradie

Hlasovať o titul Miss sympatia a ďalšie vedľajšie tituly za svoje favoritky máte možnosť už od budúceho týždňa. Podrobnosti o jednotlivých hlasovaniach a o priebehu súťaže sa dozviete na www.missstrednychskol.sk

Prvé sústredenie sa podľa riaditeľa súťaže uskutoční začiatkom marca. „Medzi sústredeniami sa finalistky predstavia na verejnej prehliadke v Košiciach, Banskej Bystrici a Trnave. Druhé sústredenie bude v Miláne, kde absolvujú aj módnu prehliadku a tretie sústredenie už tradične bude v máji v Chorvátsku. Na zahraničné sústredenia budú mať možnosť sa prihlásiť aj dievčatá, ktoré nepostúpili do finále a záujemci mimo súťaž do naplnenia kapacity autobusu. Finále piateho ročníka Miss stredných škôl Slovenskej republiky 2014 sa uskutoční 21. júna 2014 v Ružomberku.

PR oddelenie Miss stredných škôl SR
Ružomberok (20.2.2014)

 
 
Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky