O súťaži - Miss stredných škôl Slovenskej republiky

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

O súťaži

O súťaži
 

O Súťaži

  • Projekt Miss stredných škôl Slovenskej republiky organizujeme od roku 2009 ako jedinečný projekt z našej vlastnej dielne. Podľa nezávislého prieskumu, ktorý pre nás uskutočnili 3 nezávislé subjekty zo Slovenska, Českej republiky a Chorvátska sa v Európe neorganizuje žiadny podobný projekt s presne vymedzenými pravidlami, ako má Miss stredných škôl SR. V auguste 2009, sme na projekt Miss stredných škôl SR získali ochrannú známku od Úradu priemyselného vlastníctva SR, čím nás stavia do úlohy exkluzívneho organizátora a chráni zneužitie značky, dobrého mena a možnosti organizovania rovnakej súťaže iným subjektom.

  • Náš projekt je zameraný na prácu, výchovu, osvetu a prípravu mladých študentiek vo veku 15 až 20 rokov v oblasti cestovného ruchu, všeobecného prehľadu, modelingovej prípravy pre dnešný svet modelingu - fotomodelingu, vzdelávania v oblasti hostesingu, spoločenskej etikety, správania a stolovania i fotografovania. Osvetovú činnosť v oblasti prevencieproti fajčeniu a užívaniu drog, omamných a návykových látok, či iných závislostí, ako sú závislosť na sociálnych sietiach, mobilných telefónoch a ich škodlivom vplyve na zdravie a život každého z nás.

  • Súťaž nie je kópiou klasických súťaží miss. Tento projekt robíme zo zanietením pre dobrú vec, nie pre peniaze. Za sebou máme úspešné spolupráce s partnermi nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, ktoré sa neustále rozvíjajú. K dosiahnutiu stanovených cieľov sa snažíme zapojiť do projektu aj našich partnerov z mediálnej, podnikateľskej, umeleckej i lekárskej obce. Tým, že propagujeme parterov a ich služby, tovar na tých správnych miestach a v správne vybranej skupine ľudí, dosahujeme úspech v rôznych odvetviach, keďže máme vekovú skupinu divákov a priaznivcov od 8 do 70 rokov. Spolupráca sa rozrastá aj do krajín Chorvátsko, Taliansko, Francúzsko, kde sa chystá v blízkej budúcnosti spustenie nášho projektu v ich národnej verzii pod našou ochrannou známkou.

  • Do projektu sa môžu prihlásiť stredoškoláčky od 15 do 20 rokov, ktoré majú trvalý pobyt na Slovensku a navštevujú niektorú zo stredných škôl v SR, výška nie je obmedzená a prihlásená študentka nesmie byť fajčiarkou, čo je jedna z najprísnejšie sledovaných podmienok. Kastingy sa konajú v ôsmich Slovenských mestách, vyberáme 40 dievčat, ktoré postupujú na finálový výber, kde porota vyberie 10 dievčat do finále.

  • Počas trvania súťaže, absolvujú študentky jedno domáce sústredenie na Slovensku, kde absolvujú odbornú prípravu (školenia, fotenia, nácviky choreografií a kultúrno spoločenské aktivity daného regiónu), druhé sústredenie je poznávacieho zamerania v niektorom z európskych miest. Tretie sústredenie býva pred finále, kde sa učia vystupovať pred kamerou, choreografie na finálový večer, fotia sa prezentačné fotografie, absolvujú módnu prehliadku pred divákmi. Počas trvania súťaže sa na Slovensku uskutočnia 3 módne prehliadky - predstavenia finalistiek verejnosti a všetky prípravy vyvrcholia finálovým galavečerom. Každý rok sa finále organizuje v inom meste na Slovensku, za účasti osobností z oblasti médií, kultúry, spoločenského života. Priamy prenos z finále v roku 2012 cez internetovú televíziu, sledovalo 228 000 divákov čo je 3x viac, ako finále renomovanej celoslovenskej súťaže miss, vysielané v komerčnej televízii.

  • V predchádzajúcich rokoch, poctili svojou účasťou v porote alebo ako moderátor či účinkujúci aj Michal Hudák, Dara Rolins, Street dance academy Laciho Strika, speváčka Michaela, Adam Ďurica, Alena Heribanová, Marek Vašut, Bibiana Obrimčáková - štátna tajomníčka ministerstva školstva SR, Michal Dočolomanský, Ján Króner, Táňa Pauhofová, poslanec Europarlamentu, MUDr. Miroslav Mikolášik, Andrija Rudić primátor HR mesta Kutina a ďalší.

  • Budeme radi, ak sa pripojíte k nám, stanete sa našim partnerom a zažijete s nami neopakovateľné chvíle, nezabudnuteľné zážitky i nové skúsenosti. Mnohé finalistky si podobné aktivity nebudú môcť už nikdy zopakovať, prečo im nevyjsť v ústrety? Spojíme príjemné s užitočným a keď ich generácia dospeje, vráti nám to všetkým v podobe dobrého pocitu inteligentnej, sčítanej, slušnej, zdravo žijúcej spoločnosti. Vtedy si spoločne spomenieme na to, ako sme sa na tom do istej miery podieľali spoločne našim projetom. Peniaze, služby, čas a skúsenosti, investované do projektu sa nikdy nestratia a sú vždy, v plnej výške investované na rozvoj, vylepšovanie projektu a do mladej generácie, ktorá v tejto dobe podobné aktivity potrebuje. Veríme, že sme Vás projektom oslovili a tešíme sa na spoluprácu.


Team Miss stredných škôl SR

 
 
 
Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky